Par mums

Mūsu vīzija

Vērtības dārgākas par naudu!

Mēs LAFIKO.LV esam pārliecināti, ka bez izdevīga piedāvājuma klientam nekādu “mēs” nav un nebūs.

Mūsu vērtības

  • aizdevumu pieejamība;

  • darījumu noformēšanas ātrums un drošība;

  • saprātīgas procentu likmes;

  • slēptu izdevumu neesamība;

  • efektīva komunikācija un finanšu konsultācijas;

  • individuāli risinājumi.

Mūsu unikalitāte

Mēs LAFIKO.LV nebalstāmies tikai uz kredītu devējiem izvirzītajām minimālajām likuma prasībām. Mēs vienmēr vēlamies radīt unikālu vērtību saviem klientiem. Izvēloties distances kredītu LAFIKO.LV mājas lapā, neatkarīgi no lēmuma par aizdevuma piešķiršanu vai uz maksātspējas pārbaudes rezultātā pieņemtu lēmumu par atteikumu piešķirt kredītu, pateicoties sadarbībā ar kredītinformācijas biroju radītam rīkam, mūsu klients saņems LAFIKO.LV sagatavotu savas kredītvēstures apkopojumu, kas ietvers:

  • klienta kredītreitingu;

  • informāciju par klienta legālo ienākumu apmēru;

  • informāciju par klienta kredītsaistībām, tai skaitā, par kavētajiem kredītmaksājumiem;

  • uz likuma prasībām balstītu informāciju par klientam maksimāli pieejamo ikmēneša kredītmaksājuma summu.

Mūsu sniegtā informācija ļauj klientam patstāvīgi izvērtēt savu maksātspēju un izprast personīga finansējuma saņemšanas iespējas. Līdz ar to mēs radam saviem klientiem iespēju patstāvīgi plānot savu nākotnes rīcību ar viņam pieejamām finansēm.

Mūsu stāsts

LAFIKO.LV pirmsākumi meklējami mātes uzņēmuma akciju sabiedrības “Latgales Finanšu kompānija” darbībā. Kompānijas unikalitāte izpaužas apstāklī, ka pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā, kad vecāka gadu gājuma cilvēkiem (jeb mūsdienu valodā – senioriem) nebija pieejami kreditēšanas pakalpojumi, kompānija bija pirmā, kas pārkāpa finanšu pakalpojumu tirgū radītu komerciālo paražu ierobežot kreditējamo personu vecumu, un uzsākusi kreditēšanas pakalpojumu sniegšanu Latvijas senioriem.

Kopš 2011.gada, kad Latvijas Republikā ieviestas būtiskas izmaiņas patērētāju kreditēšanas jomā, nosakot, ka turpmāk kredītus patērētājiem varēs izsniegt tikai tādi uzņēmumi, kuri būs saņēmuši speciālo atļauju (licenci), kreditēšanas pakalpojumu sniegšana tikusi deleģēta SIA LAFIKO.LV.

2012.gada 17.novembrī SIA LAFIKO.LV ir saņēmusi Patērētāju tiesību aizsardzības centra speciālo atļauju (licenci) un kopš tā brīža nemitīgi sniedz kreditēšanas pakalpojumus Latvijas patērētājiem. Kopš 2016.gada 17.novembra LAFIKO.LV ir izsniegta

speciāla atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-024 uz

uz neierobežotu laiku, kas ir būtisks apliecinājums tam, ka esam drošs un atbildīgs aizdevējs.

Mēs esam rūpīgi pētījuši savu klientu dzīves līmeni, viņu vajadzības un intereses jau ceturtdaļu gadsimta. Gadu gaitā mūsu reģionālo biroju darbinieki ir guvuši milzīgu pieredzi katra klienta maksātspējas izvērtēšanā. Visiem mūsu darbiniekiem ir augsta kvalifikācija un gadiem ilga pieredze – viņi visās detaļās izprot cauruļvadu veidus un apkuri laukos, malkas šķirnes un tās kvalitāti, traktorus un govis, un prot skaidrot, kādiem mērķiem un kādā veidā izmantot aizdevumu, lai no tā iegūtu maksimālu atdevi, kā arī uzlabot veselību, dzīves kvalitāti un darba apstākļus, nepārsniedzot klienta finansiālo iespēju robežas. Biznesa tehnoloģijām strauji attīstoties pienācis arī mūsu laiks ienākt virtuālajā vidē,” – komentē distances kredītu ieviešanu valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Grišuļonoks.

Mūsu attieksme pret naudu

Savā ikdienas saimnieciskajā darbībā mēs vienmēr esam centušies atrast bilanci starp uzņēmējdarbības vērtībām un risku konservatīvu novērtējumu. Nopelnīto naudu mēs cenšamies rūpīgi investēt, radīt jaunus aktīvus, attīstīt sociālo uzņēmējdarbību, atbalstīt labdarības projektus un padarīt pasauli apkārt mums labāku,” – skaidro Aleksandrs Grišuļonoks.

Valdes priekšsēdētāja minētās kompānijas vīzijas ir realizējušās sociālo projektu atbalstā:

Īpašu rūpību mēs pievēršam cilvēku personīgai drošībai un servisam, kas domāts vecāka gadu gājuma cilvēkiem pēc viņu dzīvesvietas ikdienas un ārkārtas situāciju režīmos. Mēs esam pārliecināti, ka efektīvs serviss un palīdzība senioriem ir iespējami, tikai piesaistot bērnus un mazbērnus. Tāpat mēs ticam sauklim “skaistums glābs pasauli”, tādēļ cenšamies arī atbalstīt jaunus mākslas projektus, padarot Latvijas kultūras dzīvi košāku.”