Patēriņa kredīts

Kas ir patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ir vienkāršs, ērts un ātrs aizdevums bez nodrošinājuma, lai iegūtu papildu līdzekļus plānotiem un arī negaidītiem izdevumiem. Visā pasaulē patērētāju kreditēšana ir viens no pieprasītākajiem finanšu pakalpojumiem. Privātpersonas piesakās šādam aizdevumam, lai apmaksātu preci vai pakalpojumu, ko nevar atļauties apmaksāt uzreiz no saviem mēneša ienākumiem vai ietaupījumiem. Patēriņa kredīts ir ērts risinājums, kad nauda ir nepieciešama lielam un svarīgam pirkumam. Piemēram, mājokļa remontam, mēbeļu vai sadzīves tehnikas iegādei, auto remontam, ceļojumu apmaksai vai jebkuram citam mērķim.

LAFIKO.LV patēriņa kredīta piedāvājums

Mēs, LAFIKO.LV, atkarībā no pieteicēja pieprasījuma un balstoties uz individuālu maksātspējas izvērtējumu, piedāvājam saviem klientiem patēriņa kredītu:

  • no 500 EUR līdz 3000 EUR
  • ar atmaksas termiņu no 6 līdz 36 mēnešiem

Pieteikties LAFIKO.LV patēriņa kredītam Jūs varat ātri un vienkārši, no sava viedtālruņa, planšetdatora vai datora apmeklējot mūsu mājas lapu www.lafiko.lv, izvēloties vēlamo aizdevuma summu un termiņu, un aizpildot mūsu vienkāršo tiešsaistes pieteikuma formu.


Mēs pārbaudīsim Jūsu atbilstību LAFIKO.LV un likuma izvirzītajām prasībām un mājas lapā norādītajā darba laikā sniegsim Jums atbildi.

Kas var saņemt LAFIKO.LV patēriņa kredītu

Lai pieteiktos patēriņa kredītam, Jums jāatbilst vairākiem kritērijiem:

  • Jūs esat pilngadīga un rīcībspējīga fiziska persona;
  • Jūs esat Latvijas Republikas rezidents;
  • Jums ir atvērts norēķinu konts Latvijas Republikā reģistrētā bankā;
  • Jums ir pietiekami un regulāri ikmēneša ieņēmumi, kā arī nav kavētu parādsaistību;
  • pieteikuma iesniegšanas brīdī Jūs atbilstat visiem līguma noteikumos** izvirzītajām prasībām.

** Aizdevuma līguma Vispārīgie noteikumi 

Ko un kā vērtēs LAFIKO.LV

  • Mēs identificēsim Jūsu personu. Ņemot vērā, ka Jūs identifikācija notiks neklātienē, pēc pieteikuma aizpildīšanas, sekojot norādījumiem mājas lapā, Jums būs jāveic reģistrācijas maksājums. Pēc saņemtā maksājuma mēs varēsim pārliecināties, ka pieteikumā norādītie personas dati ir pareizi.
  • Mēs vērtēsim informāciju par Jūsu ienākumiem. Parasti kredīta saņemšanai nav nepieciešami nekādi dokumenti. Visi nepieciešamie dati tiek pārbaudīti attālināti, izmantojot tiešsaistes datu bāzes. Šajos reģistros tiek glabātas ziņas par Jūsu gūtiem ienākumiem un nomaksātajiem nodokļiem. Situācijās, kad rodas šaubas par klienta maksātspēju var tikt lūgts elektroniski nosūtīt bankas konta izrakstu vai citus ienākumus apliecinošus dokumentus.
  • Mēs vērtēsim informāciju par Jūsu kredītvēsturi. Informāciju par Jūsu kredītvēsturi mēs iegūsim licencēto kredītinformācijas biroju datu bāzēs, kā arī citās publiskajās datu bāzes. Sadarbībā ar AS “Kredītinformācijas birojs” esam izveidojuši unikālu rīku, kas ļauj pēc Jūsu kredīta pieteikuma veikt nekavējošu  kredītvēstures pārbaudi un tiešsaistes režīmā sagatavot Kredītvēstures izziņu, kas satur informāciju par Jūsu ienākumiem, kredītsaistībām, kā arī Jūsu kredītreitingu. Kaut arī tā nav likumā noteiktā prasība, mēs izlēmām šādu vērtīgu informāciju ikreiz nosūtīt katram savam klientam, kas padara mūsu patēriņa kredīta piedāvājumu atšķirīgu no citiem kredītu devējiem un īpaši vērtīgu Jums.***


***Sīkāk par Kredītvēstures izziņu skaties šeit.

Individuāls kredīta piedāvājums

Klienta maksātspēja ir viens no galvenajiem kredīta saņemšanas nosacījumiem. Lai kredīta devējs pieņemtu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu, samēro izvēlēto kredīta summu ar saviem ikmēneša ienākumiem! Ja Jūsu maksātspējas izvērtēšanas rezultātā mēs uzskatīsim, ka pieprasītā aizdevuma summa ir nesamērīga pret Jūsu ienākumu līmeni, mēs automātiski neatteiksim piešķirt Jums kredītu, bet izvērtēsim visas iespējas un sazināsimies ar Jums, lai piedāvātu Jums aizņemties Jūsu finanšu iespējām atbilstošu naudas summu.